Dlaczego warto promować swoje ogłoszenia na AlleOkazja.pl?

Jeśli chcesz wyraźnie zwiększyć widoczność swojego ogłoszenia i znaleźć zainteresowanych szybciej, opcje promowania są stworzone dla Ciebie!

Możemy wypromować Twoje ogłoszenie na 3 sposoby: poprzez podbicie, wyróżnienie ogłoszenia  lub umieszczenie na stronie głównej.

PODBICIE OGŁOSZENIA

Domyślnie ogłoszenia w AlleOkazja są sortowane według daty dodania. Oznacza to, że Twoje ogłoszenie z czasem spada na kolejne pozycje na liście, ponieważ inni użytkownicy dodają nowe ogłoszenia.

Dzięki odświeżeniu, ogłoszenie pojawia się ponownie na górze listy – zupełnie tak jakby zostało dodane przed chwilą!

Na AlleOkazja.pl możesz odświeżyć swoje ogłoszenie ręcznie  albo możesz kupić pakiet promowań. Po zakupie pakietu nie będzie trzeba pamiętać o odświeżaniu, ponieważ nasz system zrobi to za Ciebie – automatycznie!

 

 

WYRÓŻNIENIE OGŁOSZENIA

Sekcja ogłoszeń wyróżnionych to specjalne miejsce na liście ogłoszeń, w którym są pokazywane ogłoszenia promowane.

W przeciwieństwie do odświeżenia, które umieszcza ogłoszenie na górze listy jednorazowo, ogłoszenie wyróżnione będzie na górze wiele dni (3 dni w przypadku pakietu Mini, 7 dni pakiet Midi i 30 dni w przypadku pakietu Maxi). W aplikacji mobilnej sekcja ogłoszeń wyróżnionych jest wyświetlana na przemian ze zwykłymi ogłoszeniami.

W sekcji ogłoszeń wyróżnionych ogłoszenia rotują. Oznacza to, że nie zawsze Twoje ogłoszenie będzie widoczne w sekcji, ale nie przejmuj się, ogłoszenie jest tam pokazywane i na pewno zdobędziesz zainteresowanie swoją ofertą.

 

 

WYRÓŻNIENIE NA STRONIE GŁÓWNEJ

Jeśli szukasz najlepszego miejsca dla Twojego ogłoszenia, nie ma lepszej opcji niż strona główna. To najszybszy sposób na znalezienie zainteresowanych Twoją ofertą i zakończenie ogłoszenia z sukcesem!Ogłoszenia na stronie głównej są pokazywane w specjalnej sekcji, gdzie rotują. Dlatego nie zawsze Twoje ogłoszenie będzie tam widoczne. Jednak dzięki temu że naszą stronę odwiedza miliony użytkowników dziennie, Twoje ogłoszenie będzie widoczne 10 razy częściej niż ogłoszenia, które nie są promowane.

 

 

Pakiet Minimalny

9,50 zł
  • Ważność: 3 Dni
  • Proste ogłoszenie: Nieograniczone
  • Wyróżnione: 1
Wybierz pakiet

Pakiet Maksymalny

82,50 zł
  • Ważność: 30 Dni
  • Proste ogłoszenie: Nieograniczone
  • Wyróżnione: 12
  • Podbij ogłoszenie: 12
Wybierz pakiet
Góra