Zasady bezpiecznej transakcji

Jesteś tutaj:
Szacowany czas czytania: 1 min

Odbiór osobisty

Do góry

Rekomendujemy zawsze odbiór osobisty! Spotkaj się ze Sprzedającym, zobacz to, co chcesz kupić i zapłać za przedmiot przy odbiorze 🙂

Gdy nie chcesz skorzystać z bezpośredniego odbioru, to pamiętaj, że robisz to na własną odpowiedzialność. Nasz serwis nie ponosi odpowiedzialności za transakcje i w żaden sposób nie zabezpiecza Użytkownika.

 

Płatność

Do góry

Zawsze spotykaj się ze sprzedającym i gotówkę przekazuj dopiero, kiedy upewnisz się, że produkt jest zgodny z opisem umieszczonym w ogłoszeniu. Nigdy nie przekazuj zaliczek i nie wpłacaj pieniędzy na konto bankowe!
Jeżeli nie masz możliwości spotkania się osobiście ze Sprzedającym, możesz poprosić o przesyłkę za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości przy kurierze.

 

Miejsce

Do góry

Zawsze spotykaj się w miejscu publicznym (np. galeria handlowa lub centrum miasta). Nie znasz osoby, z którą się spotykasz, dlatego na wszelki wypadek zachowaj ostrożność.

 

Przedmiot

Do góry

Spotkanie umożliwia dokładne sprawdzenie kupowanego przedmiotu – skorzystaj z tej możliwości. Sprawdź, czy przedmiot jest zgodny z opisem w ogłoszeniu i czy odpowiada Twoim oczekiwaniom.

 

Dane osobowe

Do góry

Podawaj tylko niezbędne informacje. Najlepiej umówić się na spotkanie i nie podawać nikomu swojego nazwiska, adresu i innych informacji, które nie są potrzebne do umówienia spotkania.

 

Kontakt

Do góry

Rekomendujemy prowadzenie korespondencji przez nasz serwis AlleOkazja.pl. Staraj się unikać pisania na prywatne e-maile.

 

Pamiętaj o zachowaniu zdrowego rozsądku i zasady ograniczonego zaufania. Zachowuj zawsze we wszystkim ostrożność.

 

 

Podziel się:
Tagi:
Czy ten artykuł był pomocny?
Nie lubię 0 Dla 0 z 0 ten artykuł był pomocny.
Wyświetlenia: 71
Góra