Szukanie w naszym serwisie jest bardzo proste i intuicyjne. Interesujący Cię przedmiot lub ogłoszenie znaleźć możesz na kilka różnych sposób. Najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej wyszukiwarki.

 

Wyszukiwarka

Do góry

W polu Szukaj… wpisz nazwę przedmiotu/usługi, którą poszukujesz. A w lewym oknie wybierz interesującą Cię kategorię. Teraz tylko klikasz przycisk SZUKAJ i gotowe !

Poniżej masz podpowiedzi najczęściej wybieranych kategorii, które zawsze są pod ręką.

Wyszukiwanie kategorii

Podczas wpisywania nazw, pojawia się rozwijana lista z najczęściej wpisywanymi pytaniami, dzięki którym możesz jeszcze szybciej wybierać interesujący Cię przedmiot, lub wybrać np. dzielnicę miejscowości.

 

Kategorie

Do góry

Możesz także skorzystać z naszej listy kategorii, które są widoczne po wejściu na stronę główną.

Po wybraniu jednej z nich wyświetla się bezpośrednio na stronie głównej lista podkategorii, dzięki którym wyświetlą się tylko te ogłoszenia, którymi jesteś najbardziej zainteresowany.

 

Lista z ogłoszeniami

Do góry

Niezależnie od tego w jaki sposób zdecydujesz się szukać interesujących Cię przedmiotów/usług, wyświetlona zostanie strona z wynikami, które dodatkowo możesz filtrować na wiele sposobów, np. Podając zakres cen, które Cie interesują, według województwa lub lokalizacji.

Wyniki wyszukiwania sortować możesz ze względu na cenę lub datę kiedy została dodana.

 

 

Dla każdej kategorii i podkategorii zostały stworzone cechy im odpowiadające, dzięki którym możesz również filtrować wyniki lub wyszukiwać ogłoszenia.