Możliwe powody usunięcia Twojego ogłoszenia w serwisie AlleOkazja.pl:

 

Nieodpowiednie treści

Pamiętaj, aby w ogłoszeniu nie podawać:

  • apeli do Użytkowników,
  • treści reklamowych lub linków do innych serwisów,
  • treści skopiowanych z innych źródeł,
  • informacji o charakterze erotycznym lub wulgaryzmów.

 

Duplikat

Jeden towar lub usługa może być opisany w tym samym czasie tylko w jednym ogłoszeniu. Nie ma możliwości zamieszczenia tego samego ogłoszenia na temat tego samego przedmiotu w kilku kategoriach lub miejscowościach.

Rozumiemy, że w niektórych przypadkach towar może być dostępny w wielu lokalizacjach. W takiej sytuacji podaj nazwy miejscowości w opisie ogłoszenia.

 

Nieprawdziwa oferta

Może zdarzyć się, że poprosimy Cię o doprecyzowanie treści ogłoszenia. Rozbudowany opis, informacja o sposobie realizacji transakcji, rzeczywiste zdjęcia oraz adekwatna cena znacząco podnoszą atrakcyjność oferty.

 

Niedozwolony przedmiot

Zależy nam, aby ogłoszenia widoczne w naszym Serwisie nie naruszały prawa polskiego oraz obowiązujących norm. Nie chcemy, aby Użytkownicy mieli nieprzyjemności z tytułu takich ofert, dlatego są one usuwane.

 

Nieprawidłowa cena

Poprawna cena ma kluczowe znaczenie przy decyzji o zakupie. Ważnym jest, aby została podana rzeczywista, oczekiwana kwota całkowita. Jeżeli chcesz oddać towar za darmo, wybierz parametr „Za darmo”. Jeśli chcesz się zamienić lub oczekujesz rekompensaty za towar, wybierz opcję „Zamiana”.

Jeśli chcesz odstąpić cesję, podaj wysokość miesięcznego zobowiązania.

W przypadku nieruchomości zamieść cenę za całą dostępną powierzchnię.

 

Niekompletny i niekonkretny opis

Osoba poszukująca pracę w pierwszej kolejności zwraca uwagę na tytuł ogłoszenia i na tej podstawie decyduje, czy zapoznać się z całą ofertą. Dlatego ważne jest, by zawierał on nazwę stanowiska. Dzięki temu masz pewność, że ogłoszenie trafi do odpowiedniej grupy Użytkowników, posiadających odpowiednie kwalifikacje.

 

 

Nieaktualne ogłoszenie

Powodem, dla którego Twoja oferta mogła zostać zablokowana, jest zgłoszenie o błędnych danych kontaktowych lub lokalizacji. Upewnij się, że wszystkie informacje są poprawne, w razie konieczności edytuj ogłoszenie przed jego aktywacją.

 

Ogłoszenie narusza prawa firmy

Nasz Serwis ściśle współpracuje z przedstawicielami firm, którzy mogą zgłaszać nam naruszenia względem marki, jaką reprezentują. Jeśli Twoje ogłoszenie zostało zablokowane, a masz wątpliwości odnośnie tej decyzji, wyjaśnij niejasności bezpośrednio z przedstawicielem danej firmy.


Kilka ofert pracy w jednym ogłoszeniu

Oferujesz kilka różnych stanowisk pracy? Zachęcamy zatem do opisania ich w oddzielnych ogłoszeniach! Dzięki temu zainteresowanym osobom będzie łatwiej odszukać daną ofertę, a Ty zwiększysz swoje szanse na dotarcie do większej ilości Użytkowników! Pozwoli to Tobie również na dokładniejsze opisanie każdego ze stanowisk w poszczególnych ogłoszeniach, co utwierdzi zainteresowane osoby w przekonaniu, że to właśnie na Twoją ofertę warto aplikować.

 

Zdjęcia pobrane z internetu lub z katalogu producenta

Zamieść w ogłoszeniu dokładne zdjęcia przedmiotu, jaki oferujesz. Zdjęcia pobrane z internetu lub pochodzące z katalogu producenta mogą naruszać prawa autorskie lub wprowadzać w błąd zainteresowane osoby odnośnie faktycznego wyglądu przedmiotu. Gdy zamieścisz rzeczywiste, samodzielnie wykonane zdjęcia, nie tylko zwiększysz swoją wiarygodność, ale również pokażesz dokładnie przedmiot, dzięki czemu Kupujący nie będzie miał wątpliwości, czy dokładnie tego poszukuje.