Aby uzyskać lepsze wrażenia, zmień przeglądarkę na CHROME, FIREFOX, OPERA lub Internet Explorer.

Dodawanie ogłoszenia

Jesteś tutaj:
Szacowany czas czytania: 2 min

 

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie w serwisie AlleOkazja.pl wystarczy kliknąć w przycisk   , który jest widoczny w prawym, górnym rogu ekranu.

 

Tytuł

Jest to pierwsza część oferty, która jako powinna przykuwać wzrok zaglądających użytkowników. Pamiętaj, żeby tytuł nie był pisany tylko dużymi literami i był możliwie idywidualny w stosunku do innych w tej samej kategorii.

 

Kategoria

Możesz wybrać ją sam na podstawie naszych podpowiedzi lub korzystając z dostępnej listy.

 

Cena

Wpisz swoją cenę, jaką chciałbyś otrzymać za oferowany towar. Powinna ona odzwierciedlać jego wartość. Masz też do dyspozycji kilka rodzajów cen: „Ustalona”,  „Do negocjacji”, „Cena na telefon” lub „Za darmo” .

W niektórych kategoriach podanie ceny nie jest możliwe ( głównie w kategoriach usługowych ), ale możesz wtedy zamieścić cenę w treści oferty.

 

Typ ogłoszenia

Tutaj wybierasz jedną z opcji dotyczącą charakteru ogłoszenia: „Aukcja”, „Kupię”, „Sprzedam” lub „Zamienię”.

 

Tagi

W tym polu możesz dodać słowa kluczowe, które określają Twoje ogłoszenie i sprzedawany przedmiot. Mogą to być cechy wyróżniające lub określające właściwie przedmiot sprzedaży. Np. „Sprzedam rower górski” –> tagi: górski, MTB, aluminiowa rama, profesjonalny osprzęt itp.

 

Film Youtube

W związku, że staramy się być na bieżąco z technologiami umożliwiliśmy dodawanie filmów z Youtube do naszego serwisu. W ten sposób mogą Państwo nakręcić krótki filmik o sprzedawanym przedmiocie, nieruchomości, aucie, zwierzątku itp., żeby jeszcze bardziej przybliżyć je osobie zainteresowanej. W polu „Link do filmu wideo Youtube” zamieszczamy odpowiedni link do filmu.

 

Opis

To w tym miejscu możesz przekonać zainteresowaną osobę, że to właśnie z Twojej oferty warto skorzystać. Im bardziej szczegółowy opis będzie, tym większe szanse na sukces. Możesz dodatkowo korzystać z edytora, który umożliwia wypunktowanie pozytywnych cech produktu lub wytłuszczenie słów, zwrotów lub zdań.

 

Aukcja

W przypadku, jeśli chcesz, żeby Twoje ogłoszenie miało charakter aukcji musisz to zaznaczyć w polu „Licytacja”, zaznaczając „WŁ”

 

Zdjęcia

Dołącz do ogłoszenia swoje zdjęcia, które jak najlepiej przedstawiają Twój towar (maksymalna wielkość pojedynczego zdjęcia to 800kb, a akceptowane formaty to: jpg, jpeg, png).

Wystarczy przenieść interesujące Cię zdjęcia nad pole      lub kliknąć na nie i wybrać pliki ze swojego komputera.

 

 

Lokalizacja

Wybierz miejscowość i dzielnicę, w której można obejrzeć Twój przedmiot lub w której wykonujesz usługę.

 

Kontakt

Wybierz w jaki sposób zainteresowane osoby mogą się z Tobą skontaktować: tylko za pomocą wiadomości lub dodatkowo telefonicznie – wtedy podaj swój numer telefonu.

 

Aktywacja ogłoszenia

O aktywacji i weryfikacji ogłoszenia powiadomimy Cię e-mailem, że ogłoszenie jest już widoczne w serwisie AlleOkazja.pl. Znajdziesz je wtedy w zakładce Ogłoszenia -> Aktywne na swoim koncie.

 

Ogłoszenie dodane przez Państwa będzie widoczne w wyznaczonej kategorii, po aktywacji i weryfikacji z naszej strony. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość 🙂

 

 

Czas czekania na aktywację

Ogłoszenia, które są dodawane w naszym serwisie weryfikujemy, dzięki czemu upewniamy się, że nie naruszają naszych zasad. Robimy to w trosce o bezpieczeństwo Kupujących i Sprzedających, a także wysoką jakość ogłoszeń.

Ogłoszenia płatne, zostaną aktywowane natychmiast po zaksięgowaniu przekazanej opłaty i sprawdzeniu przez nas.

 

 

Podziel się:
Tagi:
Czy ten artykuł był pomocny?
Nie lubię 0 Dla 0 z 0 ten artykuł był pomocny.
Wyświetlenia: 28
Góra