Darmowa aplikacja AlleOkazja w twoim telefonie!

Sprzedajesz, kupujesz, wynajmujesz i chcesz być zawsze na bieżąco? Teraz to jeszcze prostsze! Ściągnij naszą bezpłatną aplikację.

samsung-iphone
map-pin

WYSZUKIWANIE W PROMIENIU
Wyszukiwanie o zadanym promieniu jest najdogodniejszym wyszukiwaniem, ponieważ możesz wyszukiwać pożądane rzeczy w określonym obszarze.

anti-spam

WERYFIKACJA KONTA
Czy chcesz zatrzymać spam? Nie martw się, nasz formularz rejestracji użytkownika dodaje weryfikację e-mail. Użytkownik musi zweryfikować swoje konto przed zalogowaniem się na stronie internetowej.

order

ZMIANA KOLEJNOŚCI ZDJĘĆ
Nasz serwis zapewnia wyjątkową funkcję sortowania zdjęć. Użytkownik może zmieniać kolejność swoich zdjęć w ogłoszeniu i wybrać najlepsze, dzięki czemu ogłoszenie stanie się bardziej atrakcyjne.

system-messaging

KOMPLETNY SYSTEM KOMUNIKACJI
Nasz czat zapewnia użytkownikom pełny system przesyłania wiadomości, dzięki czemu użytkownicy mogą się ze sobą łatwo komunikować, a także śledzić historię wiadomości.

auction

LICYTACJE
Korzystaj z funkcji licytacji w której możesz określić czas trwania licytacji, a jej przebieg na bieżąco możesz śledzić na stronie ogłoszenia.

search

INTELIGENTNY SYSTEM WYSZUKIWANIA
Inteligentne wyszukiwanie to system oparty na sugestiach, w którym pokazuje najlepiej pasujące ogłoszenia do kryteriów, które są naprawdę pomocne w procesie wyszukiwania.

review

OCENA UŻYTKOWNIKÓW
Od teraz możesz oceniać użytkowników za skrupulatność, dokładność i szybkość kontaktu i wiarygodność. Oceniaj i pomagaj innym w ich wyborze sprzedawcy.

sms-verification

WERYFIKACJA SMS
Każdy użytkownik może teraz zweryfikować swój numer telefonu w swoim profilu. Informacja o weryfikacji zawarta jest w profilu publicznym sprzedawcy.

add-photo

DODAWANIE ZDJĘĆ

Proste i intuicyjne dodawanie zdjęć do ogłoszeń z poziomu telefonu. Zrób zdjęcie swoim telefonem przedmiotu, który chcesz wystawić i dodaj do ogłoszenia.

Góra